SPORCU EĞİTİM MERKEZİ (KANO-KÜREK) SINAV İLANI

29.03.2018
Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine devam eden “Sakarya Sporcu Eğitim Merkezi”ne sınav ile öğrenci alınacaktır.
Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce Sporcu Eğitim Merkezine (SEM) 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı için Kano (7) ve Kürek (6) branşlarında toplam 13 öğrenci alımı yapılacaktır. 
Yapılacak sınav sonucu başarılı olan sporcuların Esentepe Su Sporları Merkezinde verilecek olan eğitimlere ulaşımı Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce karşılanacak servis hizmeti ile sağlanacaktır. Başvurular için aşağıda belirtilen evraklar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne teslim edilecektir. (Başvuru için gerekli evraklar http://sakarya.gsb.gov.tr/ adresinde mevcuttur.)
Başvurular 31 Mayıs 2018 Perşembe günü mesai bitimine kadar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne yapılacaktır. Sınav; 05 Haziran 2018 (Kano), 06 Haziran 2018 (Kürek) tarihlerinde (09:00-18:00 saatleri arasında) yapılacak olup , sınav yeri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü web sitesinden (http://sakarya.gsb.gov.tr ) duyurulacaktır. 

 Sınav talimatları ve gerekli bilgiler http://sporegitim.sgm.gov.tr/Sayfalar/2889/2888/SporcuEgitimMerkezleri.aspx  web sitesindeki sporcu eğitim merkezleri bölümünde yayınlanmıştır.

Sınava başvuru için gerekli evraklar aşağıda belirtilmiştir:
1- Velisi tarafından verilecek dilekçe 

VELİ DİLEKÇE.docx

2- İki adet vesikalık fotoğraf
3- Öğrenim belgesi
4- T.C. Kimlik Fotokopisi
5- Lisanslı olarak spor yapanlardan sporcu lisansı
6- a) Veli Muvafakatnamesi ve Sağlık İzini (Kano)

KANO__Veli Muvafakatnamesi ve Sağlık İzni FORM.pdf

    b) Veli Muvafakatnamesi ve Sağlık İzini (Kürek)


KÜREK__Veli Muvafakatnamesi ve Sağlık İzni FORM.pdf

****************
2018-2019 YILI ALINACAK ÖĞRENCİ KONTENJANLARI.pdf

KANO SINAV TALİMATI.pdf

KÜREK SINAV TALİMATI.pdfNOT: Sınav yeri daha sonra web sitemizden duyurulacaktır.