Hızlı Erişim
SAKARYA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ
GÜNDEM
Kürekte Genç Şampiyonlar
Sapanca Gölünde düzenlenen Gençler Kürek Türkiye Kupası müsabakaları sona erdi. Gençlerde Fenerbahçe , Yıldızlarda ise Galatasaray daha çok ödül alan ekipler oldular. Sakarya Gençlik Merkezi Spor Kulübü Gençler 8+’da takım halinde Türkiye üçüncülüğü elde etti.
Sapanca Gölündeki Kırkpınar Kürek Parkurunda gerçekleştirilen Gençler Türkiye Kupası Müsabakaları final yarışları ile sona erdi.
Müsabakalarında Fenerbahçe, Galatasaray, Türk Balık Adamlar, Şişecam Çayırova, Sinop Gençlik ve Spor ile Sakarya Gençlik Merkezi başta olmak üzere 25 kulüp müsabakalarda madalya aradı.
Sapanca Kaymakamı Ali Ada, Türkiye Kürek Federasyonu Başkanı İlhami İşseven, Sakarya GHSİM Spor Şube Müdürü Murat Acar, Sapanca İlçe Spor Müdürü Mehmet Uçar, Kürek Federasyonu Yönetim Kurulu üyelerinden Metin Pak, Aziz Aracı, Gürsel Tan yöneticileri ve Kürek İl Temsilcisi Vargül Duman başarılı olan sporculara madalya , takımlara ise kupalarını takdim ettiler.
Sakarya’dan Dereceler : Gökhan Mete Örme (D), C.Caner Başaran, Mehmet Şeker Dede, Ahmet Eren Savaş , MertAli Dağlı, Salih Çetiner, Emir Kaan Demirer, M.Ensar İkbal Kuş ve Haktan Öker’den oluşan ekiple Sakarya Gençlik Merkezi Spor Kulübü Genç Erkekler 8 +’dan Türkiye üçüncüsü oldu. Yıldız Kızlar 2x ‘da Sakarya Gençlik Merkezi sporcuları Dilara Karaca ve İpek Beşli Türkiye üçüncüsü oldu. Genç Erkekler 1x’da Sakarya Gençlik Merkezi sporcusu Ahmet Eren Savaş Türkiye üçüncüsü oldu.
2018-_-Gençler Türkiye Kupası Sonucları.xlsx
10 Haziran 2018 Günü yapılan Yarışların Sonuçları
Küçük Kızlar Takım Sıralaması
1-Hereke Nuh Çimento Kürek
2-Sümerspor
3-Galatasaray
Küçük Erkekler
1-Fenerbahçe
2-Galatasaray
3-Şişecan Çayırova
Yıldız Kızlar
1-Galatasaray
2-Şişecam Çayırova
3-Adana Gençlik ve Spor K.
Yıldız Erkekler
1-Galatarasay
2-Fenerbahçe
3-Şişecam Çayırova
Genç Kızlar
1-Adana Gençlik ve Spor
2-Galatasaray
3-Fenerbahçe
Genç Erkekler
1-Fenerbahçe
2-Galatasaray
3-Adana Gençlik ve Spor
Deniz Küreği U19 Kızlar
1-Sinop Gençlik ve Spor
2-Adıyaman Gençlik ve Spor
3-Rize Gençlik ve Spor
Deniz Küreği U19 Erkekler
1-Fenerbahçe
2-Altınboynuz
3-İznikspor
Master Mix 2x 1.Eleme
1-Cemal Şenyuva-Özlem Zayıf
2- Aslıhan Dizdaroğlu-Serhat Dizdaroğlu
3-İlker Başyazıcı-Harika Selepçioğlu
Master Mix 2x 2.Eleme
1-Ahmet Tolga Toksoy-Betül Kurt
2-Orhan Öztürk-Süverçe Korkmazer
3-Özgür Çubukçu-Özlem Özden
Yıldız Kızlar 1x
1-Sude Doğaner (G.Saray A)
2-Ece Kakış (F.Bahçe)
3-D.Serra Baykara (G.Saray B)
Yıldız Kızlar 2x
1-Galataray (A)
2-Adana Gençlik ve Spor
3-Sakarya Gençlik Merkezi (Dilara Karaca-İpek Beşli)
Genç Erkekler 1x
1-Şefik Çakmak (G.Saray A)
2-Bora Özge (F.Bahçe A)
3-Ahmet Eren Savaş (Sakarya G.Merkezi)
Genç Erkekler 2-
1- Adana Gençlik ve spor
2-Galatararay (A)
3-Fenerbahçe (A)
Genç Erkekler 2x
1-F.Bahçe (A)
2-G.Saray (A)
3-G.Saray (B)
Genç Erkekler 4-
1-F.Bahçe (A)
2-G.Saray (A)
3-F.Bahçe (B)
Master Mix 4x
1-Kayhan Yalçın-Özlem Zayıf-Cemal Şenyuva-Betül Kurt
2-İlker Başyazıcı-Harika Salepçioğlu-B.Aslıhan Dizdaroğlu-Serhat Dizdaroğlu
Küçük Erkekler 4x
1-F.Bahçe (A)
2-G.Saray (A)
3-Şişecam Çayırova
Yıldız Kızlar 1x
1-Ayşe Bayder (Sümerspor Kürek A)
2-N.Pelin Coşkun (G.Saray (A)
3-Irmak Fertuğ (F.Bahçe)
Küçük Kızlar 2x
1-H.Nuh Çimento Kürek
2-Adana Gençlik ve Spor
3-G.Saray (A)
Genç Kızlar 4x
1-Adana Gençlik ve Spor
2-F.Bahçe
3-G.Saray (A)
Deniz Küreği U19 Kızlar 1x
1-Seray Acar (Sinop GS A)
2-M.Ezgi Gündoğdu (Sinop GS B)
3-Esin Uslu (G.Yelken ve S.S.)
Deniz Küreği U19 Kızlar 2x
1-Rize G.S.
2-Sinop G.S.
3-Sinop Kürek
Deniz Küreği U19 Erkekler 4x
1-F.Bahçe
2-Altınboynuz (A)
3-Türk Balıkadamlar
Genç Erkekler 4x
1-F.Bahçe
2-G.Saray (A)
3-Adana Gençlikspor
Genç Erkekler 8x
1-F.Bahçe
2-G.Saray
3-Sakarya Gençlik Merkezi
Bakan
Dr. Osman Aşkın BAK
T.C. Gençlik ve Spor Bakanı
Ana Menüye Git
Biyografi
Fotoğraf Albümü
Bakanlık
Önceki Menüye Git
Bakan Yardımcıları
Önceki Menüye Git
Dr. Enes Eminoğlu
Halis Yunus Ersöz
Hamza Yerlikaya
Doç. Dr. Safa Koçoğlu
Bakanlık
Önceki Menüye Git
Tarihçe
Misyon, Vizyon
Teşkilat Şeması
Mevzuat
Basın Odası
Önceki Menüye Git
Bakanlık Gündemi
Basın Açıklamaları
Kurumsal
Ana Menüye Git
Kurumsal
Önceki Menüye Git
İletişim
İhaleler
Basında Biz
Yönetim
İlçe Müdürlükleri
İl Spor Dalı Temsilcileri
Faaliyetler
Bilgi Formları
Kulüp İşlemleri
Özel Beden Eğitimi ve Spor Tesisleri
Sicil Lisans
Okul Sporları
Ana Menüye Git
Okul Sporları
Önceki Menüye Git
Okul Sporları Duyuruları
Tertip Kurulları
Katılım-Ayrılış Yazışmaları
Fikstür-Yarışma Programları
Mevzuat ve Yönetmelikler
Yarışma Talimatları
Lisans İşlemleri
Resimler
Maç Sonuçları
Gerekli Belgeler
Okulsportal
Gençlik Merkezleri
Uygulamalar
Ana Menüye Git
Önceki Menüye Git
Spor Bilgi Sistemi
Gençlik Bilgi Sistemi
Fotoğraf Arşivi
Video Galeri
İletişim
×
Genç Bilgi Sistemi
Spor Bilgi Sistemi
Kredi/Yurt İşlemleri
Kredi/Yurt E-Ödeme