Gençlik, 15 Temmuz Şehitlerini Unutmadı

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Halk Yürüşüne katıldı ve Demokrasi nöbetinde yer aldı.

17 TEMMUZ 2017 / Sinan KOLCU
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Halk Yürüşüne katıldı  ve Demokrasi nöbetinde yer aldı.  
15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitlerini unutmayan Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü , etkinliklerde tam kadro yer aldı. 
15 Temmuz Halk yürüyüşü , Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel liderliğinde tüm personelin katılımı ile Sakarya Yüzme Havuzunda start aldı. Yürüşe katılanlara t-short ve şapka hediye edildi. 
Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel ,  Demokrasi (Kent) Meydanında İl Müdürlüğü personeli ve Gönüllü Gençlerle 15 Temmuz Şehit ve Gazilerin Anısına Milli İrade Nöbetine katıldı. Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 15 Temmuz Şehitleri anısına Milli İrade nöbetine katılanlara pilav-ayran ikram edildi. Gece nöbeti , sabah namazının ardından sona erdi.