Gençlik Merkezlerinde Yeni Dönem Kayıtları Başladı

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı, Adapazarı ve Serdivan Gençlik Merkezi yeni dönem akademi eğitimleri için kayıtlar başladı.

11 EYLÜL 2018 / Sinan KOLCU
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı,  Adapazarı ve Serdivan Gençlik Merkezi yeni dönem akademi eğitimleri için kayıtlar başladı. 
Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Adapazarı ve Serdivan Gençlik Merkezlerinin ortaklaşa yürüttükleri spor , sosyal, kültürel ve sanat alındaki faaliyetlere ilgi bir hayli büyük.  Gençlik Merkezlerinde 2018-2019 Eğitim ve Öğretim Sezonu nedeniyle yeni dönem kayıtları başladı. 
12-29 Yaş arasındaki gençlere yönelik olan faaliyetlerin tamamı ücretsiz olup, yeni dönem kayıtları 05 Ekim 2018 tarihine kadar devam edecek. 
Gençlik Merkezleri Akademilerde; Dil Eğitim Atölyesi, Kişisel Gelişim Atölyesi, İnavasyon Atölyesi, Değerler Atölyesi, Dini Bilimler Atölyesi ve Sosyal Bilimler Atölyesinde gençler kendilerini geliştirme imkanı bulacaklar. 
Kişisel Gelişim Kulübü (Diksiyon, Tiyatro), Müzik Kulübü (Ney, Gitar, Bağlama, Keman), Spor Kulübü (Tenis, Bisiklet ile Doğaya Sür , Doğa yürüyüşü), Güzel Sanatlar Kulübü (Ebru, Hat, Kaligrafi, Karakalem, Tezhip) ve Dil Kulübü (İngilizce, Arapça, Osmanlıca, Almanca, İşaret Dili) faaliyetleri ile gençler , spor ve sosyo-kültür alanda yeni dönemde de kulüp faaliyetlerine devam edecekler.
Merkezim Her Yerde, Gençlerin İyilik Ağacı,   Kitap Okuma Halkaları, Sosyal Uyumu ve Gençlik Katılım, Değerlerimize uygun , Edepli Mizah Karikatür Eğitimi  ve Kod Adı 2023 Eğitiminin yer aldığı projeler ile birlikte , Şehirler ve Kültürler ile gençlik kampları yeni dönemde de devam ediyor.

SAKARYA ADAPAZARI GENÇLİK MERKEZİ
Adres : Semerciler Mahallesi Necdet Güven Caddesi No: 62 Adapazarı 
Telefon: 0 (264) 271 11 63
SAKARYA SERDİVAN GENÇLİK MERKEZİ
Adres: Kemalpaşa Mah.Tokatlı Dere Cad. 123. Sokak No: 3 Serdivan
Telefon: 0 (264) 346 00 51