Sakarya’nın ev sahipliği yaptığı Türkiye Minikler Takım Ferdi Masa Tenisi Şampiyonası, Atatürk Spor Salonu’ nda törenle başladı.

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı Atatürk Spor Salonu’nun ev sahipliğinde Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Minikler Takım Ferdi Masa Tenisi Şampiyonası törenle başladı. Açılış törenine;  Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce,  İl Müdürü Nevzat İnanç, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü,  Gençlik Hizmetleri ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı, MARKA Genel Sekreteri, antrenörler, aileler ve çok sayıda sporsever katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla tören başladı.  Törenin açılış konuşmasını gerçekleştiren İl Müdürü Nevzat İnanç, “Yaklaşık 4 gün boyunca 40 ilden 300 sporcu 45 kulübü misafir etmenin gururunu yaşıyoruz. Organizasyona katılan tüm minik sporcularımızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi. Açılış sonrası, İl Müdürü Nevzat İnanç ve Başkan Ekrem Yüce sporcular ile masa tenisi oynarken, Spor Müdürü ise  şampiyon sporcuyla gösteri maçı yaptı.