HAFTALIK PROGRAM ( 09-15 Kasım 2019 )
09 Kasım 2019 Cumartesi
Sakarya Spor Salonu Saat 16:00 Sakarya Yükseliş-Bayraklı Belediyesi (Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL))
10 Kasım 2019 Pazar
Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri Saat 12:00 Sakaryaspor A.Ş. - Belediye Derincespor (Bölgesel Gelişim U15 Futbol Ligi)
Saat 14:00 Sakaryaspor A.Ş. - Belediye Derincespor (Bölgesel Gelişim U16 Futbol Ligi)
Atatürk Spor Kompleksi Saat 13:30 Sakarya Voleybol-Nilüfer Bld. (Türkiye Kadınlar Voleybol 2.Lig 2.Grup Müsabakası)
Hendek Atatürk Stadı Saat 14:00 Hendekspor-Yenişehir Belediyespor (Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Futbol )
Pamukova Atatürk Stadı Saat 14:00 Pamukova 1968 Spor-Maltepespor (Spor Toto Bölgesel Amatör Lig Futbol )
11 Kasım 2019 Pazartesi
Atatürk Spor Kompleksi Saat 18:15 Gençlik Merkezi-Erenler Güneş Koleji
Saat 19:45 Sakarya Anadolu Basket-Sakarya Basket Kulübü (U-14 Erkekler Basketbol Ligi)
13 Kasım 2019 Çarşamba
Atatürk Spor Kompleksi Saat 18:15 Antspor-Sakarya BŞB Basket Kulübü
Saat 19:45 Tıbbiyeliler-Sakarya Gelişim(A) (U-14 Erkekler Basketbol Ligi)
15 Kasım 2019 Cuma
Atatürk Spor Kompleksi Saat 18:15 Sakarya BŞB Basket Kulübü (A)-Sakarya Gelişim (B)
Saat 19:45 ASAŞ-Sakarya Anadolu Basket (U-14 Erkekler Basketbol Ligi)
AMATÖR FUTBOL PROGRAMI
Süper Amatör Lig B Grubu 7. Hafta Müsabaka Programı 09 Kasım 2019 Cumartesi
Arifiye Belediye Spor Kompleksi Saat 14:00 Arifiyespor-Erenlerspor
Kocaali Sentetik Çim Saha Saat 14:00 Kocaalispor-Karapürçekspor
Geyve Sahası Saat 14:00 Geyvespor-Sapanca Gençlilkspor
Hendek Kazimiye Sahası Saat 14:00 Kazimiyespor- Sakarya Tüvasaş Demirspor
1. Amatör Lig A Grubu 7. Hafta Müsabaka Programı 9 Kasım 2019 Cumartesi
Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha Saat 18:00 Kocadöngelspor-Küçücek Beldespor
Saat 20:00 Hızırtepe Özenspor-Alaağaçspor
Karaman Sentetik Çim Saha Saat 18:00 Yeni Alandüzüspor-Fırtına G.Birliği
Akyazı Sentetik Çim Saha Saat 14:00 Yeşiller Gençlik-Akyazı Akınspor
Ferizli Sentetik Çim Saha Saat 14:00 Limanderespor-Akartepespor
Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri Saat 18:00 Serdivan Esentepe Gölspor-Taraklıspor
1. Amatör Lig B Grubu 7. Hafta Müsabaka Programı 09 Kasım 2019 Cumartesi
Akyazı Sentetik Çim Saha Saat 16:00 Büyükyanıkspor-Akyazı Çınarlık G.
Karasu Sentetik Çim Saha Saat 14:00 Kızılcıkspor-Hacımercanspor
Hendek Sentetik Çim Saha Saat 14:00 Hendek Boğazspor-Akyazıspor
Karaman Sentetik Çim Saha Saat 20:00 Ozanlargücüspor-Akyazıgücüspor
Arifiye Kalaycı Sentetik Çim Saha Saat 18:00 Sakarya TEKspor-Hayreddinspor
Hanlıköy Sahası Saat 14:00 Hanlıköyspor- O.T. Harunusta
Süper Amatör Lig A Grubu 7. Hafta Müsabaka Programı 10 Kasım 2019 Pazar
Emirler Sahası Saat 14:00 Çaybaşı Bekirpaşa-Kocaali Sahilspor
Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha Saat 16:00 Harmanlıkspor- Sakarya Kırkpınarspor
Söğütlü Stadı Saat 14:00 Söğütlüspor-Karasu Aziziyespor
Hacıkışla Sahası Saat 14:00 Yeşilyurt Beldespor-Karaaptiler Akınspor
Karasu Sentetik Çim Saha Saat 15:00 Karasuspor-Serdivanspor
1.Amatör Lig C Grubu 7. Hafta Müsabaka Programı 09 Kasım 2019 Cumartesi
Hendek Akova Sahası Saat 15:30 Akova Barışspor-Keremalispor
10 Kasım 2019 Pazar
Erenler Atatürk Sentetik Çim Saha Saat 14:00 Taşkısığıköyüspor-Yuvalakspor
Saat 18:00 Sakarya Shçekspor-Ferizlispor 2011
Arifiye Belediye Spor Kompleksi Saat 14:00 Aşağı Kirazcaspor-Yağcılarspor
Hendek Sentetik Çim Saha Saat 14:00 Hendek Yenimahalle-Kuzulukspor
Kaynarca Sentetik Çim Saha Saat 13:00 Kaynarcaspor-Şehvarmazspor
1.Amatör Lig D Grubu 7. Hafta Müsabaka Programı 10 Kasım 2019 Pazar
Akyazı Sentetik Çim Saha Saat 18:00 Harbişspor-Taşburunspor
Saat 20:00 Hacıkışlaspor-Altınderespor
Yuvalıdere Sahası Saat 14:00 Yuvalıderespor-Sakarya Caddesispor
Kaynarca Sentetik Çim Saha Saat 15:00 Turnalı Telli Gölspor-PazarköyEğitimspor
Kazımpaşa Sahası Saat 14:00 Kazımpaşa Birlikspor-Garajlar Taçspor