Gençlik 15 Temmuzu Unutmuyor

  Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy ; “Geleceğimiz olan gençlerimiz 15 Temmuzu asla unutmayacaktır. Gençler Asla unutmaz ve Bizlerde o geceye Şahidiz unutmadık ve unutturmayacağız. “ dedi.

  Haberi Oku

  Gençler Önce Yürüdü Sonra Kitap Okudu

  Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezlerince Kitap okuma halkalarındaki gençlerle doğada buluşuldu.

  Haberi Oku

  Baba- Oğul ve Anne-Kız Kampı Sona Erdi

  Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezlerince İl Ormanındaki Arifiye Atış Poligonu mevkiinde düzenlenen Baba- Oğul ve Anne-Kız Kampı Sona Erdi

  Haberi Oku

  Sakarya’lı Sporcular 15 Temmuzda Sancak Koşusunda

  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Etkinlikleri kapsamında “15 Temmuz Şehitleri Sancak Koşusu” “Demokrasi Bilinci, Elden Ele Taşınan Bir Bayrak Yarışıdır” sloganıyla Türkiye’de 81 İl Merkezinde yapılacaktır.

  Haberi Oku

  Kürekte Milli Takım Seçmeleri Başladı

  Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy; Kürekte Milli Takım Seçmelerinin ardından bu yıl 3 önemli Şampiyonaya da ev sahipliği yapacaklarını söyledi.

  Haberi Oku

  SUBÜ İle İş Birliği Protokolü imzalandı

  SUBÜ ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında öğrenciler ile akademik ve idari personelin eğitsel, kültürel, gönüllülüğe dayalı ve sportif faaliyetlerini geliştirmek için protokol imzalandı.

  Haberi Oku

  İl Müdürlüğü Teşkilat Yapısı Hakkında Bilgi Aldılar

  Sakarya Valiliğinde staj gören Kaymakam Adaylarından Ayşegül Efe ve Fatih Yıldız , Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzü ziyaret etti.

  Haberi Oku

  Kocaali Köylerine Futbol ve Voleybol Sahası

  Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Kocaali Belediyesinin işbirliği ile Kestanepınarı, Yanıksayvant ve Demiraçma köylerine Futbol ve Voleybol Sahaları yapımı tüm hızıyla devam ediyor.

  Haberi Oku

  Gençlikten Sağlıkçılara Moral Kampı

  Pandemi sürecinde toplumun sağlığı için büyük fedakarlık gösteren, sağlıkçılar aileleriyle birlikte Arifiye İl Ormanı Kamp Alanında misafir edildi.

  Haberi Oku

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Personeline Yangın ve Temel Afet Bilinci Eğitimi

  Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personellerine Yangından Korunma, Söndürme ve Temel Afet Bilinci Eğitimi verildi.

  Haberi Oku

  İl Müdürü Arif Özsoy, Sakaryaspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım'ı ağırladı

  Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Her zaman Sakaryaspor'un yanında ve En Büyük Destekçisidir

  Haberi Oku

  Sakarya’nın Merkezinde Gençlik Var

  Sakarya Gençlik Merkezlerinde çeşitli atölyelerimizde; sosyal mesafe, maske ve temizlik kurallarına dikkat edilerek eğitimler devam ediyor.

  Haberi Oku

  Gençlik ve Spor Şehri Sakarya

  Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Arif Özsoy, Yaşayan Stadyum, Spor Hizmetleri, Gençlik Hizmetleri , Yurt Hizmetleri, Tesisler ve İl Müdürlüğünce yapılan tüm faaliyetler ile ilgili düzenlediği basın toplantısında Türkiye’de örnek proje ve başarılara imza attıklarını söyledi.

  Haberi Oku

  Sakarya yine ilklere imza atıyor

  Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy’un talimatıyla, Sakarya Spor Salonu bahçesinde yapılan Geleneksel Okçuluk Çadırı hizmete hazır.

  Haberi Oku

  İşte Biz Böyle Bir Soylu Milletiz

  Üniversite öğrencisinin yemeklerinden yedi. Odasından ayrılırken, bir mektup bir de hediye bıraktı.

  Haberi Oku

  Yüzme Havuzu Açıldı

  Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy ; “Sağlık tedbirleri ve sosyal mesafe kurallarına uyarak, yüzme faaliyetlerini başlattık.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER