Cep Salonlar Göz Kamaştırıyor
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün imkan ve kabiliyetleriyle düşük bütçe ve özverili çalışma ile Yeni Sakarya Stadyumda “Yaşayan Stadyum” projesi kapsamında yapılan Cep Salonlar hizmete hazır hale getiriliyor. 
Öz kaynakların etkili ve verimli kullanımı ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde çalışan ustalar eliyle yürüten Yaşayan Stadyum projesinde , ciddi yapım maliyetleri olan pek çok proje işinin ehli kurum personelleri tarafından malzeme fiyatı maliyetine yapılıyor.
Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün 2020 vizyonunda en önemli projelerinden biri konumundaki '' Yaşayan Stadyum '' da çalışmalar kurum personelleri eliyle tüm hızı ile devam ediyor. Son olarak Bisiklet bölümünün boya ve aydınlatma işleri tamamlanıp , mobilya ölçüleri alındı.
Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Yaşayan Stadyum projesi kapsamında ustalarımız özverili çalışmaları sürdürüyor. Sakarya’nın 2050 yılına kadar Sporda Tesisleşme adına alt yapısı oluşturmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. 16 İlçemizdeki 63 tesisimizin bakım ve onarımını tamamladık. Eskrim, Karate , Bisiklet salonu ve diğer cep salonlarımızı kısa sürede hizmete açmayı hedefliyoruz. Tüm Kurum Personelimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. “ şeklinde konuştu.