Kürekte Müthiş Heyecan

Sapanca Gölünde düzenlenen Gençler Kürek Türkiye Kupası müsabakaları nefesleri kesiyor .

9 HAZİRAN 2018 / Sinan KOLCU

Sapanca Gölün’de düzenlenen Gençler Kürek Türkiye Kupası müsabakaları nefesleri kesiyor .
Sapanca Gölü'ndeki Kırkpınar parkurunda gerçekleştirilen Türkiye Kupası Müsabakalarında Fenerbahçe, Galatasaray, Türk Balık Adamlar, Şişecam Çayırova, Sinop Gençlik ve Spor ile Sakarya Gençlik Merkezi başta olmak üzere  25 kulüpten 235'i kadın , 717 sporcu madalya arıyor.  9 Haziran 2018 Günü düzenlenen yarışlar nefesleri kesti.  
Türkiye Kürek Federasyonu Başkanı İlhami İşseven, Sakarya GHSİM Spor Şube Müdürü Murat Acar, Sapanca İlçe Spor Müdürü Mehmet Uçar, Kürek Federasyonu yöneticileri başarılı olan sporculara ödüllerini takdim ettiler. Gençler Türkiye Kupası müsabakaları 10 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleşecek final müsabakalarının ardından sona erecek.

2018-_-Gençler Türkiye Kupası Sonucları.xlsx

Yarışlarda 09 Haziran 2018 Tarihinde alınan Bazı Dereceler ise şöyle

Master Kadınlar 1x 
1.Elif Bekdemir
2. Betül Kurt 
Master Erkekler 2x 1. Seri
1.Özkan Coşkun-Orhan Öztürk
2.Ulaş Gürpınar-Türker Miletli
3.Serhat Dizdaroğlu-Nedim Miletli
Master Erkekler 2x 2. Seri
1.Kayhan Yalçın-Cemal Şenyuva
2. Emre Çıkıncı-Gökhan Dalgıç
3.Hakan Doğu-Eren Öztürk
Yıldız Kızlar 4x
1.Galatasaray (A)
2.Şişecam Çayırova (A)
3.Adana Gençlik ve Spor
Yıldız Erkekler 1x
1-Galatasaray (A)
2.Şişecam Çayırova
3.Galatasaray (B)
Yıldız Erkek 2- 
1.Galatasaray (A)
2. Şişecam Çayırova
3. Fenerbahçe (A)
Yıldız Erkekler 2x 
1.Fenerbahçe (A)
2. Galatasaray (A)
3. Şişecam Çayırova 
Yıldız Erkekler 4-
1.Galatasaray (A)
2.Fenerbahçe
3.Galatasaray (B)
Master Erkekler 4x
1.Kayhan Yalçın-Tufan Turanlı
Cemal Şenyuva-Emre Çıkıncı
2.Onur Duman-Eren Öztürk
Hakan Doğu-Ahmet Tolga Toksoy
3.Serhat Dizdaroğlu-Nedim Miletli
Türker Miletli-Ulaş Gürpınar
Küçük Kızlar 4x 
1.Hereke Nuh Çimento Kürek
2. Sümerspor Kürek (A)
3.Şişecam Çayırova
Küçük Erkekler 1x
1-A.Bora Özsekban (F.Bahçe)
2.M.Alper Koçak (Fethiye Bld.)
3.E.Eren Kara (G.Saray (A))
Küçük Erkekler 2x
1.Harun Din. –Ediz Ulak (F.Bahçe (A))
2. M.Giray Kuşkuş-Sezai Tosun (F.Bahçe (B))
3.Y.Ziya Ateş-C.Berk Caba (G.Saray  ( C ) )
Master Erkekler 1x 1. Seri
1.Korhan Küçük
2. Tufan Turanlı
3.İlker Başyazıcı
Master Erkekler 1x 2. Seri
1.Ahmet Tolga Toksoy 
2.Özkan Coşkun
3.Orhan Öztürk
Master Kadınlar 2x
1.Süverçe Korkmazer-Özlem Özden
2-Harika Salepçioğlu-B.Aslıhan Dizdaroğlu
3.Özlem Zayıf-Betül Kurt
Yıldız Erkekler 4x
1.G.Saray (A)
2.F.Bahçe (A)
3.Hereke Nur Çimento Kürek
Yıldız Erkekler 8+
1.Fenerbahçe
2.Galatasaray
3.Şişecam Çayırova